Tootekood: CL10A106MO8NQNC
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL10A106MO8NQNC
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 16V; X5R; ±20%; SMD; 0603
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 603
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 10µF