Tootekood: CL10A225KQ8NNNC
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL10A225KQ8NNNC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 6.3V; X5R; ±10%; SMD; 0603
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 603
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.2µF