Tootekood: CL10A475KO8NNNC
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL10A475KO8NNNC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 0603
Mounting SMD
Operating voltage 16V
Case - inch 603
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 4.7µF