CL10A475KO8NNNC
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL10A475KO8NNNC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 0603
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 16V |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Capacitance | 4.7µF |