Tootekood: CL10B105KA8NNNC
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL10B105KA8NNNC
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0603
Mounting SMD
Operating voltage 25V
Case - inch 603
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 1µF