Tootekood: CL21A476MQYNNNG
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL21A476MQYNNNG
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 47uF; 6.3V; X5R; ±20%; SMD; 0805
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V
Case - inch 805
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 47µF