Tootekood: CL31A106KBHNNNE
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL31A106KBHNNNE
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X5R; ±10%; SMD; 1206
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF