Tootekood: CL31B106KBHNNNE
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL31B106KBHNNNE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 10uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Mounting SMD
Operating voltage 50V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 10µF