Tootekood: CL31B226KPHNNNE
Tootja: SAMSUNG
Tootja tootekood: CL31B226KPHNNNE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 22uF; 10V; X7R; ±10%; SMD; 1206
Mounting SMD
Operating voltage 10V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF