Power LED; COB; white warm; 3000(typ)K; 9948(typ)lm; 28x28x1.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CL36241818P430E39
Tootja: TYF (TongYiFang) Opto.
Tootja tootekood: CL36241818P430E39
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power LED; COB; white warm; 3000(typ)K; 9948(typ)lm; 28x28x1.5mm
| Power | 82.9W |
| Operating voltage | 51.2V DC |
| Dimensions | 28x28x1.5mm |
| LED colour | white warm |
| LED version | COB |
| Front | flat |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LED current | 1.62A |
| Light source efficiency | 120lm/W |
| Binning | 3-STEP |