Tootekood: CLF7045NIT-3R3N-D
Tootja: TDK
Tootja tootekood: CLF7045NIT-3R3N-D
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 6A; 21mΩ; ±30%; -40÷150°C; CLF
Mounting SMD
Resistance 21mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±30%
Operating current 6A
Inductance 3.3µH