Tootekood: COIL0810-22
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: COIL0810-22
  • Mounting
  • Resistance
  • Tolerance
  • Leads
  • Terminal pitch
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Inductance
  • Spatial orientation
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 22mH; 110mA; 48.1Ω; ±10%; Ø9.5x11.5mm; vertical
Mounting THT
Resistance 48.1Ω
Tolerance ±10%
Leads 2pin
Terminal pitch 5mm
Height 11.5mm
Operating current 110mA
Body dimensions Ø9.5x11.5mm
Diameter 9.5mm
Inductance 22mH