Industrial module: industrial computer; 24VDC; Mounting: panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CP6700-0001-0050
Tootja: Beckhoff Automation
Tootja tootekood: CP6700-0001-0050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: industrial computer; 24VDC; Mounting: panel
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | 0...55°C |
| IP rating | IP20, IP54 |
| Enclosure material | aluminium, steel |
| Interface | 10/100 Base-T, Ethernet |
| Processor | Intel Atom® E3815 |
| Display resolution | 1024x600 |
| Operating system | Windows Embedded |
| Screen size | 10.1" |
| Indication | LED operation indicator |