Tootekood: CQ03SAJ0473T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: CQ03SAJ0473T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 47kΩ; 0.1W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 47kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Conform to the norm AEC-Q200
Max. overload voltage 100V