Tootekood: CQ05S8F464JT5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: CQ05S8F464JT5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 46.4Ω; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 46.4Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 2012
Conform to the norm AEC-Q200
Max. overload voltage 300V