Tootekood: CQ05S8J0153T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: CQ05S8J0153T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 15kΩ; 0.125W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 15kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 2012
Conform to the norm AEC-Q200
Max. overload voltage 300V