Tootekood: CRCW0402330KFKED
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW0402330KFKED
  • Mounting
  • Power
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 330kΩ; 63mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1005
Temperature coefficient 100ppm/°C