Tootekood: CRCW040249R9FKED
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW040249R9FKED
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0402; 49.9Ω; 63mW; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 62.5mW
Resistance 49.9Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 50V
Case - inch 402
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1005
Temperature coefficient 100ppm/°C