Tootekood: CRCW060310K0JNEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW060310K0JNEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 10kΩ; 0.1W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 10kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%