CRCW060310R0JNEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW060310R0JNEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 10Ω; 0.1W; ±5%; -55÷155°C
| Mounting | SMD |
| Power | 100mW |
| Resistance | 10Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Operating voltage | 75V |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±5% |