Tootekood: CRCW0603220KFKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW0603220KFKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0603; 220kΩ; 0.1W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 220kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%