Tootekood: CRCW0603680RFKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW0603680RFKEA
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SMD Chip Resistor, 680 ohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Mounting SMD
Power 100mW
Resistance 680Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 75V
Case - inch 603
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 100ppm/°C