Tootekood: CRCW0805100KFKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW0805100KFKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 100kΩ; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 100kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%