Tootekood: CRCW08051R00FKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW08051R00FKEA
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 1Ω; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%