Tootekood: CRCW080520K0FKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW080520K0FKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele SMD Chip Resistor, 20 kohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 20kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%