Tootekood: CRCW080522R0FKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW080522R0FKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 22Ω; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 22Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%