Tootekood: CRCW08054K70FKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW08054K70FKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 4.7kΩ; 0.125W; ±1%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 4.7kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%