Tootekood: CRCW08054R70JNEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW08054R70JNEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 0805; 4.7Ω; 0.125W; ±5%; -55÷155°C
Mounting SMD
Power 125mW
Resistance 4.7Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 150V
Case - inch 805
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%