Tootekood: CRCW1206100KFKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW1206100KFKEA
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 100kΩ; 0.25W; ±1%; -55÷125°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 100kΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±1%