Tootekood: CRCW120610R0FKEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW120610R0FKEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 10Ω; 0.25W; ±1%; -55÷125°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 10Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±1%