Tootekood: CRCW120647R0JNEA
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW120647R0JNEA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 47Ω; 0.25W; ±5%; -55÷125°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 47Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 200V
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%