Tootekood: CRCW2512240RJNEG
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW2512240RJNEG
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RES, THICK FILM, 240R, 5%, 1W, 2512
Mounting SMD
Power 1W
Resistance 240Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 500V
Case - inch 2512
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±5%
Case - mm 6332
Temperature coefficient 200ppm/°C