Tootekood: CRCW251282R0FKEG
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: CRCW251282R0FKEG
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 2512; 82Ω; 1W; ±1%; -55÷155°C; 100ppm/°C
Mounting SMD
Power 1W
Resistance 82Ω
Type of resistor thick film
Operating voltage 500V
Case - inch 2512
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 6332
Temperature coefficient 100ppm/°C