Tootekood: CS10W2F500MT4E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: CS10W2F500MT4E
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
  • Kind of resistor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; sensing; SMD; 2010; 50mΩ; 0.75W; ±1%
Mounting SMD
Power 750mW
Resistance 50mΩ
Type of resistor thick film
Operating voltage 500V
Case - inch 2010
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Case - mm 5025
Temperature coefficient 200ppm/°C