Tootekood: CS1206KKX7R0BB225
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: CS1206KKX7R0BB225
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Height
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
Mounting SMD
Operating voltage 100V DC
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Series CS
Height 1.9mm
Capacitance 2.2µF