Motor breaker; 15kW; 230÷690VAC; DIN; Overcurrent release: 27÷32A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTI 25M 23-32A
Tootja: DANFOSS
Tootja tootekood: CTI 25M 23-32A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Motor breaker; 15kW; 230÷690VAC; DIN; Overcurrent release: 27÷32A
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating voltage | 230...690V AC |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Type of protection | motor breaker |
| Max motor power | 15kW |
| Short circuit release | 448A |
| Range of overcurrent release settings | 27...32A |