Remote control; dimming function; Channels: 4; 52x110x21mm; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTR-MONO-6A-TX-01
Tootja: OPTOFLASH
Tootja tootekood: CTR-MONO-6A-TX-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Remote control; dimming function; Channels: 4; 52x110x21mm; white
| Supply voltage | 12V DC, 24V DC |
| Operating temperature | -20...40°C |
| Number of channels | 4 |
| Colour | white |
| Body dimensions | 52x110x21mm |
| Output voltage | 24V DC, 12V DC |
| Type of LED accessories | remote control |
| LEDs' features | dimming function |