LED controller; dimming function; Channels: 1; 8A; black; -20÷40°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTR-MONO-8A-01
Tootja: OPTOFLASH
Tootja tootekood: CTR-MONO-8A-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED controller; dimming function; Channels: 1; 8A; black; -20÷40°C
| Output current | 8A |
| Supply voltage | 12V DC, 24V DC |
| Power | 96/192W |
| Operating temperature | -20...40°C |
| Number of channels | 1 |
| Colour | black |
| Kit contents | controller, remote control |
| Output voltage | 12V DC, 24V DC |
| Type of LED accessories | LED controller |
| LEDs' features | dimming function |