LED controller; RGBW lighting control; Channels: 2; 12A; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTR-RGBW-6A-RX-01
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED controller; RGBW lighting control; Channels: 2; 12A; white
| Output current | 12A |
| Supply voltage | 12/24V DC |
| Power | 288/576W |
| Operating temperature | -20...40°C |
| Number of channels | 2 |
| Colour | white |
| Body dimensions | 41x152x28mm |
| Kit contents | without pilot |
| Output voltage | 12/24V DC |
| Type of LED accessories | LED controller |
| LEDs' features | RGBW lighting control |