RFID reader; antenna,built-in relay; 79.5x79.5x12mm; GPIO,RS485
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTU-D4R
Tootja: NETRONIX
Tootja tootekood: CTU-D4R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; antenna,built-in relay; 79.5x79.5x12mm; GPIO,RS485
| Supply voltage | 8...16V |
| Interface | GPIO, RS485 |
| Dimensions | 79.5x79.5x12mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | antenna |
| Kind of transponder | HID, Hitag-1, Hitag-S, Q5, Unique, HITAG-2 |
| Kind of output | relay |
| Card memory | 40 |