RFID reader; antenna,built-in buzzer,built-in relay; 5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTU-D5R
Tootja: NETRONIX
Tootja tootekood: CTU-D5R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; antenna,built-in buzzer,built-in relay; 5V
| Supply voltage | 5V |
| Interface | 1-wire, I2C, RS232 TTL, SPI, WIEGAND, GPIO |
| Dimensions | 79.5x79.5mm |
| Frequency | 125kHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | antenna, built-in buzzer |
| Kind of transponder | HID, Hitag-1, HITAG-2, Q5, Unique, Hitag-S |
| Kind of output | relay |