RFID reader; antenna,built-in relay; 79.5x79.5x12mm; 8÷16V
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
CTU-M2RM
Tootja: NETRONIX
Tootja tootekood: CTU-M2RM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; antenna,built-in relay; 79.5x79.5x12mm; 8÷16V
| Supply voltage | 8...16V |
| Interface | GPIO, RS232 10V |
| Dimensions | 79.5x79.5x12mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | antenna |
| Kind of transponder | Mifare Classic, Mifare DESFire, Mifare Ultralight C |
| Kind of output | relay |
| Card memory | 1000 |
| Event memory | 4000 |