RFID reader; antenna; 79.5x79.5x12mm; 5V; Card memory: 40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTU-M5N
Tootja: NETRONIX
Tootja tootekood: CTU-M5N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; antenna; 79.5x79.5x12mm; 5V; Card memory: 40
| Supply voltage | 5V |
| Interface | 1-wire, GPIO, I2C, RS232 TTL, SPI, WIEGAND |
| Dimensions | 79.5x79.5x12mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | antenna |
| Kind of transponder | Mifare S50, Mifare S70, Mifare Ultralight |
| Card memory | 40 |