RFID reader; 5÷16V; RS232; antenna,buzzer; 79.5x79.5x12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CTU-R2RM
Tootja: NETRONIX
Tootja tootekood: CTU-R2RM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RFID reader; 5÷16V; RS232; antenna,buzzer; 79.5x79.5x12mm
| Supply voltage | 5...16V |
| Interface | RS232 |
| Dimensions | 79.5x79.5x12mm |
| Frequency | 13.56MHz |
| Type of communications module | RFID reader |
| Communications modules features | antenna, built-in buzzer |
| Kind of transponder | iCLASS, Icode SLI, Mifare Classic, Mifare DESFire, Mifare Plus, Mifare Ultralight |
| Kind of output | relay |
| Card memory | 1000 |
| Event memory | 3400 |