Cable; USB 3.0; USB A plug,USB C plug; 0.5m; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CU0173
Tootja: LOGILINK
Tootja tootekood: CU0173
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; USB 3.0; USB A plug,USB C plug; 0.5m; white
| Power | 15W |
| Application | data transfer: mobile device - PC, mobile devices charging |
| Cable length | 500mm |
| Current rating | 3A |
| Transmission rate | 5Gbps |
| Rated voltage | 5V |
| Type of connection cable | USB - USB |
| Cable/adapter structure | USB A plug, USB C plug |
| Insulation colour | white |