Cable; angular,USB 2.0; USB C plug,both sides; 1m; black; 480Mbps
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CU0190
Tootja: LOGILINK
Tootja tootekood: CU0190
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; angular,USB 2.0; USB C plug,both sides; 1m; black; 480Mbps
| Power | 60W |
| Version | USB 2.0 |
| Application | data transfer: mobile device - PC, mobile devices charging |
| Cable length | 1m |
| Current rating | 3A |
| Transmission rate | 0.48Gbps |
| Type of connection cable | USB - USB |
| Cable/adapter structure | USB C angled plug, USB C plug |
| Insulation colour | black |