Display: VFD; alphanumeric; 24x4; Char: 3.34mm; 350-2000cd/m2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CU24043-Y1A
Tootja: NORITAKE Itron
Tootja tootekood: CU24043-Y1A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: VFD; alphanumeric; 24x4; Char: 3.34mm; 350-2000cd/m2
| Supply voltage | 4.75...5.25V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Contacts pitch | 2.54mm |
| Colour | green (blue-green) |
| Interface | 8bit BUS, CMOS |
| Number of pins | 20 |
| Dimensions | 116x37x9.3mm |
| Type of pin configuration | 1x6, 2x7 |
| Number of characters (columns x lines) | 24x4 |
| Kind of display | alphanumeric |
| Window dimensions (H x W) | 108x27mm |
| Type of display | VFD |