Power supply: switched-mode; open; 150W; 85÷265VAC; OUT: 1; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CUS150M-24/U
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CUS150M-24/U
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; open; 150W; 85÷265VAC; OUT: 1; 24VDC
| Output current | 6.25A |
| Supply voltage | 85...265V AC |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | medical applications |
| Output voltage | 24V DC |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | open |