AC/DC Open Frame Power Supply (PSU), ITE & Medical, 1 Output, 250 W, 400W, 85V AC to 264V AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CUS400M-12/A
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CUS400M-12/A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele AC/DC Open Frame Power Supply (PSU), ITE & Medical, 1 Output, 250 W, 400W, 85V AC to 264V AC
| Supply voltage | 85...265V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, overheating |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | medical applications |
| Output voltage | 12V DC |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | open |