POWER SUPPLY, AC-DC, 32V, 12.5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
CUS600M-32
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: CUS600M-32
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele POWER SUPPLY, AC-DC, 32V, 12.5A
| Supply voltage | 85...265V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Protection | anti-overvoltage, over current, overheating |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | medical applications |
| Output voltage | 32V DC |
| Efficiency | 96% |
| Number of outputs | 1 |
| Kind of power supply | open |